Pierwsza uroczystość dziecka

Narodziny dziecka to prawdziwe wydarzenie w życiu rodziców. I nieważne, czy jest to dziecko drugie, czy kolejne. Świętuję je jednak nie tylko rodzice, ale i znajomi, a że mieszkamy w kraju chrześcijański, pierwszym wydarzeniem dotyczącym potomka będzie jego ochrzczenie. 

Problem nie dla rodziców, ale częstokroć dla gości w tym rodziców chrzestnych malucha, którzy stają przed odwiecznym dylematem, jaki prezent dla matki i jej nowo narodzonego przygotować. Prezent na chrzest dla dziewczynki może w tym wypadku wcale nie być tak kłopotliwy, jak zamierzający obdarowywać nim, mógł przypuszczać. Dostępne są różnorakie przewijaki, ułatwiające mamie życie, a nierzadko i tatusiowie uczestniczą w tym życiu w sposób zaangażowany i z kilku wersji przyrządu, warto w tym wypadku skorzystać.
Chyba najbardziej jednak spektakularnym podarunkiem, okaże się komoda z przewijakiem. Gdy się na nią spojrzy, tchnie czystością i niewinnością bieli, a jednocześnie akcenty afrykańskie, sugerują potomkini interesujące życie, pełne przygód i wyzwań, a co dla życia jest przecież bardzo potrzebne, gdyż nie ma nic gorszego od nijakiego bytu, z uczuciem zmarnowanego czasu.
Prezent nie jest przy tym drogi i jako prezent na tak uroczystą chwilę, wzbudzi zachwyt oraz prawdziwą wdzięczność rodziców, gdyż oprócz funkcjonalności, nadaje się również jako mebelek dla wystroju wnętrza.
Otoczenie naszej pociechy będzie wyglądało przy nim kojąco i jeśli nikt nie wpadnie na taki pomysł, równie dobrze możemy podarować sobie taki prezent samemu.

Comments are closed.