Popularne gry towarzyskie

Od kilku sezonów gry planszowe cieszą się ogromną popularnością w naszym kraju. W sklepach z grami planszowymi znajdziemy wiele ciekawych egzemplarzy nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Po zakończeniu burzliwego okresu imprezowania w klubach, czas na znalezienie innego, ale równie ciekawego sposobu na spędzanie czasu wraz z przyjaciółmi.

Doskonałym pomysłem będą popularne gry planszowe przeznaczone dla dorosłych. Obecnie towarzyskie gry planszowe cieszą się ogromną popularnością i w każdym sklepie z grami znajdziecie przynajmniej kilkadziesiąt różnych możliwości. Gry te różnią się nie tylko stopniem zaawansowania, ale również ceną. Ciekawą, towarzyską grę planszową możecie więc zakupić za kilkadziesiąt złotych, ale również za kilkaset. Wszystko tak naprawdę zależy od stopnia zaawansowania danej gry oraz od ilości elementów znajdujących się w opakowaniu.

Doskonałym przykładem gry towarzyskiej cieszącej się ogromną popularnością wśród Polaków jest tabu. W grze tej dzielicie się na dwie drużyny. Następnie jeden z graczy losuje hasło, które musi przedstawić dla swoich partnerów z drużyny. Niestety, ale oprócz zakazu używania słowa kluczowego istnieje kilkanaście innych synonimów oraz słów powiązanych z głównym hasłem, których również nie możecie używać. W tej grze trzeba wykazać się naprawdę ogromną ilością kreatywności, aby przekazać dla swoich kompanów główne hasło. Na pewno będziecie się doskonale bawić przy tej grze, zwłaszcza przy odrobinie alkoholu. W końcu nic tak nie wzmacnia naszych kreatywnych zapędów, jak lampka dobrego wina lub kufel wspaniałego piwa.

Comments are closed.